تبلیغات
سائلین - خواهشی از پریزدنت اوباما

خواهشی از پریزدنت اوباما

بسم الله الرحمن الرحیم
«خواهشی از پریزدنت اوباما»
چند هفته ای است كه از مذاكرات ژنو می گذرد . مذاكراتی كه مسئولین اجرائی كشور خواستند به زور به مردم بگویند كه پیروزی بسیار بزرگی بوده،صدا وسیما هم ابتدا جو زده شد وبر طبل این پیروزی خیالی كوبید اما به مرور همه متوجه شدند كه این طور نیست . البته خیلی هم فاجعه نبود اما آن طور كه می گفتند هم نبود ...بگذریم برویم سر اصل مطلب،در این هفته ها و در پی نرمش قهرمانانه،آمریكائی ها گستاخ تر شده اند بیش از گذشته تهدید می كنند واحساس می كنند كه فشارهایشان بسیار مفید ومؤثر بوده،به قول جناب اوباما همه ی گزینه ها روی میز است.حتی گزینه ی نظامی وجنگ علیه ایران!
ما مردمی جنگ طلب نیستیم و دوست داریم در آرامش زندگی كنیم و تمام تلاش خود را می كنیم تا جنگی صورت نگیرد البته تا جائی كه منجر به ذلت وخواری ما نشود . اما ظاهراً آقای اوباما دچار توهم شده و گمان میكند گذاشتن گزینه ی نظامی روی میز برای ما خیلی وحشتناك به نظر می رسد از این رو برای اولین بار وآخرین بار از اوباما عاجزانه خواهشی دارم!آقای رئیس جمهور ایالت متحدة آمریكا التماس می كنم،به پات می افتم،ازت خواهش می كنم تمام گزینه ها به جز گزینه ی نظامی را از روی میز بردار!جان مادرت گزینه ی نظامی را به ما نشان بده،خیلی دلم می خواد این گزینه ی نظامی را در عمل ببینم بیا و حرف آخر را همان اول بزن ! ظاهرا ًهشت سال دفاع مقدس سرگرم بازی و درس ومدرسه بودی،عده ی زیادی در ایران هستند كه مایلند با استكبار جهانی بدون واسطه پنجه در پنجه بیندازند! همچنین بدمان نمی آید خودمان را یك محكی بزنیم! لطفاً خودی نشان بده!
منصورسماوی

موضوع: اصل سیاست !،
برچسب ها: حمله آمریکا به ایران، تحلیل روابط آمریکا و ایران، تحلیل حمله نظامی به ایران، آخرین تحلیل ا ز حمله آمریکا به ایران، اوباما به ایران حمله کن، طلبه، روحانی،
[ جمعه 20 دی 1392 ] [ 04:00 ب.ظ ] [ محفل سائلین ]