تبلیغات
سائلین - بستن روزنامه خوب است - بستن روزنامه بد است ! تناقض این روزهای دولتی ها

بستن روزنامه خوب است - بستن روزنامه بد است ! تناقض این روزهای دولتی ها

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم ، این هفته نیز یک پست سیاسی میخواهم بگذارم ، البته دوستانی که تازه به وبلاگ ما اومدن فکر نکنند که فقط پست سیاسی میگذاریم ! تصادفا چند پست سیاسی شده است . اگر باور نمیکنید میتوانید آرشیو موضوعات را ببینید!
خب برویم سر اصل مطلب :
 1- ضمن محکوم کردن اقدام روزنامه بهار و مقاله نویس آن عرض میکنم که : روز قبل عید غدیر روزنامه بهار مقاله ای چاپ کرد که اعتقادات شیعیان درباره ولایت و عید غدیر را از زیر سوال میبرد . هرچند نویسنده مقاله چندان ناآشنا نبود و ایشان و پدرشان از خیلی قبل با این مساله مشکل داشتند . مدیر مسوول روزنامه آمد و کلک جالبی زد : گفت به صورت داوطلبانه مدتی انتشار روزنامه را متوقف میکنیم ! بنده خدا فکر کرد گوش های ما مخملی است ! و لابد بعد از یک مدت دوباره کارهایش را شروع میکرد و احتمالا دوباره به صورت داوطلبانه میرفت مرخصی !  اما این بار هیئت نظارت بر مطبوعات حکم توقیف روزنامه را داد . علی جنتی وزیر ارشاد هم در یکی از سخنرانی هایش گفت : توقیف روزنامه راه آخر باشد .
2- میدانید که کابینه دولت تدبیر و امید به کهنسالی معروف است ، و در واقع دولت دولت کهنسالان است ، حالا در سفر های مختلفی که وزرا میروند دچار مشکلات جسمی میشوند ، نمونه آن هم پارا مذاکرات ظریف با اشتون است . بگذریم ، در این فضا معاون مطبوعاتی رئیس جمهور میگوید : رسانه ها نباید اخبار مربوط به ضعف جسمانی وزرا را انعکاس دهند و هر رسانه ای که این کار را کند از امکانات دولتی محرومش میکنیم .
حالا شما این سه تناقض را چه طور با هم جمع میکنید : مواضع انتخاباتی رئیس جمهور با سخنان علی جنتی با سخنان معاون مطبوعاتی رئیس جمهور .
یا شاید سن مساله غدیر از سن کهنسالان دولت کمتر است !!! خودتان قضاوت کنید . خب فعلا خداحافظ .
به فرمانده خوبمان میسپارمت
سائل
موضوع: اصل سیاست !،
برچسب ها: دولت کنهسالان، گوش مخملی، علی جنتی، روزنامه بهار، توقیف بهار، تدبیر و امید، کلید،
[ جمعه 10 آبان 1392 ] [ 04:42 ب.ظ ] [ محفل سائلین ]