تبلیغات
سائلین - هشتم شهریور

هشتم شهریور

بسم الله
سلام بر رفقای عزیز . مخصوصا اونهایی که الان در مشهد مقدس  به سر برده و به  زیارت حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء  نائل شده اند . انشاالله که قبول باشه و همه ما سائلین ایشان را از دعای خیر فراموش نکنند .
امروز هشتم شهریور سالگرد انفجار دفتر نخست وزیری که به شهادت رسیدن جمعی از جمله شهید رجایی و باهنر انجامید هست .
همزمان با تهدیدات شدید غرب بر علیه سوریه و راه اندازی جنگ جدید در منطقه روبرو هستیم .
اما منطق ما چیه ؟ اگه تحلیلگران غربی بخواهند درست ما رو تحلیل کنن چه متری باید دستشون باشه ؟
امام خمینی رحمه الله درست گفت که منطق ما ، منطق ملت ما ، منطق مومنین ما ، منطق قرآن است .
آنجایی که جضرت امام آیه ترجیع رو خوندند و ملت به گریه افتادند . امام : انا لله و انا الیه راجعون ، این جمله بغض مردمی که تازه نخست وزیر محبوبشان را از دست داده بودند ترکاند . امام فرمودند ملتی که معتقد است به خدا باز میگردد شکست ندارد . بکشید ما را ملت ما بیدارتر میشود .
شهید رجایی هم گفت که ممکن است هفته بعد من نیز در میان شما نباشم . اما شما نباید ترور شوید . ملتی که مکتب دارد باید اصول حکومتی خود را داشته باشد . همانطور که ما مستشار ها را از مملکت اخراج کردیم تا آنچه میخواهیم را خود بسازیم باید اصول و قواعد حکومت را نیز از مکتبمان کم کم استخراج کنیم و به آن عمل کنیم . اینطور نباشد که کسانی که سابقه حکومت دارند بخواهند بیایند به ما حکومت به سبک خودشان را یاد بدهند .
خدا بر شما منت نهاد و قابل دانست شما را که این امام عزیز که در 14 قرن سابقه اسلام نظیر ندارد را در اختیار شما قرار داد .
این حرف ها حرف های عمیقی هست که دنیا تشنه آن است . حالا اگر کسی بخواهد چه مسئول و چه غیر مسئول آن را نپذیرد یا نزند در واقع خودش جامانده و نفهمیده از کجا میخورد .
خب امیدوارم که همه دنبال رو واقعی حق باشیم .
به فرمانده بر حقمون میسپارمتون

موضوع: اصل سیاست !،
برچسب ها: امام، انقلاب، شهید رجایی، سیاست دینی، 8 شهریور، منافقین، مسئولین، مسئول منافق، انفجار، حمله به سوریه، آمریکا، اسرائیل، قرآن،
[ جمعه 8 شهریور 1392 ] [ 02:21 ب.ظ ] [ محفل سائلین ]