تبلیغات
سائلین - فنون

فنون

بسم الله
سلام رفقا . بالاخره ماه مبارک از راه رسید ، این ماه واقعا بر شما مبارک باد . خوب شد نمردیم و این ماه رو دیدیم . امیدوارم از این ماه نهایت استفاده رو ببرین . گفتم برای اولین پست این ماه یک یادی کنیم از شهدا و از اونها که خودشون رو با خدا معامله کردن مدد بگیریم .
بارها با این خاطرات دیدیم که اینها هم مانند ما انسانهای معمولی بودند و آسمانی شدند ، همان عنوان گویای موضوع : زمینی بودند - آسمانی شدند . واقعا ماهم اگر بخواهیم میشود .
تو این ماه من رو و همه سائلین رو از دعای خیر فراموش نکنید .برای خواندن خاطره به ادامه مطلب بروید ........

به فرمانده شهدا میسپارمتون
بسم رب الشهداء و الصدیقین
شهید حجت الاسلام و المسلمین عبدالرزاق نوری صفا
متولد : 1334 کربلا
اقامت : اصفهان
شهادت : 1372 در حین ماموریت

حاج آقا نوری صفا انسان خودساخته و فاضلی بود . او دقیقا کسی بود که اسلام از او به عنوان بهترین بنده نام میبرد . یادم نمیرود روزی همراه با تعدادی از جانبازان به زاینده رود رفته بودیم ، برادران با توجه به آن فضای صمیمی ، مشتی آب به روی حاج آقا پاشیدند و چون فکر میکردند ایشان شنا بلد نیستند و از آب میترسند ایشان را به داخل آب هل دادند . باور کردنی نبود ایشان شنا کنان تا نزدیک سد رفت و برگشت ، وقتی از آب بیرون آمد گفت : من آنچه را اسلام دستور داده اعم از فنون و آموزشهای گوناگون فراگرفتم از جمله شنا .
ایشان حتی کشتی هم میدانست و ماهر بود .
ایشان تاکیید کرد من برای پیشبرد مقاصد اسلامی این فنون را فراگرفتم و لازمه یک مسلمان این است که این فنون را فرا بگیرد .
روحش شاد ....
منبع : کتاب ستاره های صبح طولانی ، بازآفرینی : اصغر فکوری ، با کمی تلخیص .
موضوع: زمینی بودند - آسمانی شدند،
برچسب ها: ماه مبارک، دلنوشته، شهدا و ماه رمضان، ماه رمضان در جبهه، عبدالرزاق نوری صفا، شهید روحانیت، آخوند شهید، روحانی شهید، کتب شهدا، خاطرات شهدا، جنگ، دفاع مقدس،
[ جمعه 21 تیر 1392 ] [ 03:37 ب.ظ ] [ محفل سائلین ]