تبلیغات
سائلین - شیرینی فاطمه به تلخی این روزها در ..... روحانی مچکریم !

شیرینی فاطمه به تلخی این روزها در ..... روحانی مچکریم !

یا هو
سلام علیکم
این روزها که خبرهای مختلفی منتشر میشه واقعا مجال خوشی رو از انسان سلب میکنه ، این همه غم و خفت و خواری برای چند روز زیاده ، مگه نه ؟
مگه یک انسان با شرف میتونه این مسائل رو ببینه و مثل اینکه هیچ اتفاقی نیافتاده هیچ تاثیری نبپذیره .
دلم خوش بود که دولت به فکر مردم هست ، اصل کمک به مردم خیلی خوبه ، حتی اگر سبد کالا رو تدبیر میکردند باز قابل تحمل بود ، اما حیف که از مدعیان تدبیر بی تدبیری برخواست .
در واکنش استثنایی از طرف دولت اعلام میشه که ( پیش بینی یک چنین وضعی را نمیکرده  ). با این ادعا این سوال پیش میاد که اگر دولت نتواند چنین مساله بدیهی را پیش بینی کرده و به شکل درستی آن را مدیریت کند پس چگونه میخواهد مسائل پیچیده تر داخلی و خارجی را تدبیر نماید ؟ چنین وضعی برای بسیاری از مردم عادی هم قابل پیش بینی بود .
 آیا این کابینه مصداق تجربه و شایسته سالاری  است ؟ این همه تجربه را از کجا خریده اند ما هم برویم بخریم !
دیگر اینکه در ایام الله دهه فجر حق مردم نبود که به 30 سال قبل برگردانده شوند . مدعیان روشنفکری و تجدد طرفدار دولت کجایند وقتی این واپس گرایی را میبینند ؟
به جای حمایت از تولید داخل دلارهایی که به زحمت و گدایی و خواری نصیب ملت شده اند را صرف خرید برنج هندی میکنند ! مسن ترین و لابد با تجربه ترین وزیر کابینه هم مناسب نبودن بسته بندی برنج ایرانی را بهانه میکند و چه بهانه مضحکی !
این روزها ممکن است تئوری ها و تحلیل های متفاوتی از وقایع ارائه شود اما مهمترین نکته این است که : حق مردم ایران نیست که در این روزها این طور با آنها برخورد شود .
آقای ظریف هم انگار از اشتیاق فراوان به حلیم در دیگ آن افتاده !
ظاهرا جنابشان میخواهند رکورد گینس به ثبت برسانند که تند تند به محضر جناب جان کری شرفیاب میشوند .
و الحق و الانصاف عجب جلسات پرباری است ، بعد از هر جلسه کلی فحش و فضاحت نصیب ملت ایران میشود تا ملت دست خالی نباشند و جناب ظریف  هم به ظرافت تمام  از کنار این توهین ها و خفت ها میگذرند . حق دارند بالاخره رکورد گینس زدن زحمت دارد .
اما جناب ظریف دقت کن که رکورد زدن به خودی خود ملاک نیست ، حافظه تاریخی ملت ایران رکوردهای خوب و بد زیادی سراغ دارد . مواظب خودت باش !
بگذریم که این شرح غم ادامه دارد همچنان ........
خدایا شکرت به خاطر وجود فاطمه در این روزها ، وقتی با غمی از غم های این روزها در دلم هست چیزی که مقداری تسکینم میدهد شیرین کاری ها و خوشمزگی های دختر کوچکم فاطمه است . خدایا شکرت .
به خدای فاطمه میسپارمتان
سائل
موضوع: اصل سیاست !، دل نوشته،
برچسب ها: دولت تدبیر و امید، روحانی، آخوند، سبد کالا، غم، خفت، مذاکره با آمریکا،
[ جمعه 18 بهمن 1392 ] [ 04:47 ب.ظ ] [ محفل سائلین ]